Toolbar Ndihmė

Ēka ėshtė Shqip Toolbar?
Si mundem me instaluar Toolbarin pėr Internet Explorer?
Si mundem me instaluar Toolbarin pėr Mozilla FireFox?
Pse nuk jam duke e pare Shqip Toolbar nė Internet Explorer ose Mozilla FireFox?
Si mundem me ndryshuar nga vendi toolbarin?
A mundet me u bo ndonjė problem nga pėrdorimi i Shqip Toolbar nė shfletuesin tim?
A duhet tė paguaj pėr toolbarin?
Si mundem me pėrditėsuar toolbarin?
Si mundem ta ta fshije Shqip Toolbar?
Unė jam duke provuar pėr ta fshirė Shqip Toolbar por sa herė qė e bėj mė del njė gabim. Ēka me bo?
Ēka mundem me bo me Shqip Toolbar?
Cilat radio mundem me i dėgjuar pėrmes Shqip Toolbar?
Njė radio nuk ėshtė duke punuar?
Njė radio nuk ėshtė nė listė?
Sa e-posta mundem ti kontrolloj pėrmes Shqip Toolbar?
A mundem me shikuar motin nė regjionin tim?
A mundem me i ndaluar POP-UPS me kėtė toolbar?
Si mundem ta kontaktoj pėr ndihmė teknike?
Nėse dėrgoj informata tek ShqipToolbar.Com ēka ndodh me kėto?

Ēka ėshtė Shqip Toolbar?

Ėshtė njė shtesė e Internet Explorerit tėnd ose Mozilla Firefox ku do tė kesh mundėsi pėr tė dėgjuar radio nga shfletuesi juaj. Ky toolbar ėshtė falas dhe ėshtė njė program i lehtė pėr pėrdorim me mundėsi tė ndryshme.

Shko nė krye

Si mundem me instaluar Toolbarin pėr Internet Explorer?

Ti mundesh me gjet nė kėtė faqe skedarin dhe pastaj lexoj instruksionet qė janė nė skedar.

Shko nė krye

Si mundem me instaluar Toolbarin pėr Mozilla FireFox?

Ti duhesh sė pari me caktuar "toolbar.ShqipToolbar.Com" si njė faqe e besuar dhe pastaj mundėsh me shkarkuar skedarin dhe me instaluar.

Shko nė krye

Pse nuk jam duke e pare Shqip Toolbar nė Internet Explorer ose Mozilla FireFox?

Mundet me kanė qė shfletuesi juaj ėshtė pėrditėsuar(updated) dhe toolbari automatikisht fshehėt.
Shko  tek Vieuw --> Toolbars dhe pastaj kliko Shqip Toolbar.

Shko nė krye

Si mundem me ndryshuar nga vendi toolbarin?

Nėse ti e pėrdor Internet Explorer tu duhet sė pari me i qel dhe pastaj me kliku nė anėn e djathtė tė minit dhe zhvendose.

Shko nė krye

A mundet me u bo ndonjė problem nga pėrdorimi i Shqip Toolbar nė shfletuesin tim?

Jo, Shqip Toolbar ėshtė programuar nė mėnyrėn qė nuk mundet me i krijuar ndonjė gabim nė sistemin tuaj.

Shko nė krye

A duhet tė paguaj pėr toolbarin?

jo, Shqip Toolbar ėshtė falas.

Shko nė krye

Si mundem me pėrditėsuar toolbarin?

Nė fillim ju rekomandohet pėr ta pėrditėsuar toolbarin automatikisht por nėse ti nuk e ke klikuar atė mundėsh me pėrditėsuar toolbarin duke klikuar nė lidhjet "Modernizoje" ose "Pėrditėsoje" nė menyn nėn logo tė ShqipToolbar.Com .

Shko nė krye

Si mundem ta ta fshije Shqip Toolbar?

Pėr Internet Expolere: Start --> Controle panel --> Software dhe gjeje Shqip Toolbar nė listė dhe fshije.

Pėr Mozilla FireFox: Hap FireFox > Extra > Add-ons dhe kėrko Shqip Toolbar nė listė me add-ons dhe kliko pėrmbi pėr ta fshirė atė.

Shko nė krye

Unė jam duke provuar pėr ta fshirė Shqip Toolbar por sa herė qė e bėj mė del njė gabim. Ēka me bo?

Instalo prapė Shqip Toolbar dhe fshije prapė.

Shko nė krye

Ēka mundem me bo me Shqip Toolbar?

Shko tek faqja Funksionet e toolbarit pėr ti shikuar tė gjitha opcionet.

Shko nė krye

Cilat radio mundem me i dėgjuar pėrmes Shqip Toolbar?

Radiot tė cilat kanė njė live stream nė internet. Pėr ti shikuar tė gjitha radiot shko tek faqja Funksionet e toolbarit

Shko nė krye

Njė radio nuk ėshtė duke punuar?

Lajmėroje stafin pėrmes kontakt formularit.

Shko nė krye

Njė radio nuk ėshtė nė listė?

Na tregoni nėse e dini qė ndonjė radio nuk ėshtė nė listė dhe qė mundeni ta dėgjoni nėpėrmes internetit. Na tregoni duke dėrguar njė mesazh nga formulari.

Shko nė krye

Sa e-posta mundem ti kontrolloj pėrmes Shqip Toolbar?

Ti mundėsh shumė e-posta ti kontrollon po ne ju kėshilloj qė ta kontrolloni nga njė e-postė nė domaini e njėjtė sepse shumė webmail providers nga 1 e-postė pėr IP adresė e kyēin dhe mundet me ekzistuar njė ngatėrrim nė mes tė adresave nga njė provider.

Shko nė krye

A mundem me shikuar motin nė regjionin tim?

Ne i kemi vendosur disa qytet mė tė rėndėsishme nė toolbar pėr a shikuar motin drejtpėrdrejt nga shfletuesi juaj.

Shko nė krye

A mundem me i ndaluar POP-UPS me kėtė toolbar?

Po, ti munėsh me i ndaluar pop-ups, ti mundėsh edhe me i lejuar pop-ups nga faqe qė donė me i lejuar. Mė shumė ti mundėsh me i fshirė cookies, historinė dhe skedarėt e pėrkohshėm tė internetit pėrmes toolbarit tonė.

Shko nė krye

Si mundem ta kontaktoj pėr ndihmė teknike?

Nėse ke ndonjė problem ose ndonjė pyetje pėr Shqip Toolbar e cila nuk ėshtė e shkruar nė online ndihmė kėtu pas ndjehesh i lirė pėr tė na kontaktuar neve.

Shko nė krye

Nėse dėrgoj informata tek ShqipToolbar.Com ēka ndodh me kėto?

Informata tuaja mbesin fshehėt dhe nuk dėrgohen nė asnjė mėnyrė personave tė tretė.

Shko nė krye